LKS Unia Krzywda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mistrzo8 15

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 299
ogółem: 602 392

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Sport.pl

Zczuba.tv

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Radosław Kwaśniewski
Radosław Kwaśniewski 360 minut
2. Adrian Gajownik
Adrian Gajownik 341 minut
3. Paweł Mateńko
Paweł Mateńko 335 minut
4. Piotr Ducki
Piotr Ducki 305 minut
5.  Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski 270 minut
6. Michał Łukasik
Michał Łukasik 270 minut
7. Paweł Tymosz
Paweł Tymosz 270 minut
8. Arkadiusz Białach
Arkadiusz Białach 236 minut
9. Konrad Pszczółkowski
Konrad Pszczółkowski 184 minut
10. Adrian Chmiel
Adrian Chmiel 180 minut
11. Piszcz Damian
Piszcz Damian 180 minut
12. Mateusz Sokół
Mateusz Sokół 180 minut
13. Jarosław Mućka
Jarosław Mućka 150 minut
14. Tomasz Mazur
Tomasz Mazur 141 minut
15. Łukasz Wesołowski
Łukasz Wesołowski 124 minut
16. Sebastian Pytlik
Sebastian Pytlik 120 minut
17. Lamek Paweł
Lamek Paweł 90 minut
18. Konrad Białach
Konrad Białach 45 minut
19. Kamil Beczek
Kamil Beczek 25 minut
20. Paweł Pieniak
Paweł Pieniak 19 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ULKS "Bizon" JeleniecLKS Unia Krzywda
ULKS "Bizon" Jeleniec 1:4 LKS Unia Krzywda
2013-03-03, 12:00:00
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Ankiety

Jak formacja powinna zostać wzmocniona?

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GLKS Rokitno 2:2 MKS "Victoria" Parczew
KP "Granica" Terespol 2:0 LKS "Sokół" Adamów
LKS Unia Krzywda 2:0 LKP "Orkan" Wojcieszków
GKS "Janovia" Janów Podlaski 6:1 ULKS "Bizon" Jeleniec
LZS Dobryń 1:3 ŁKS Łazy
LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 0:4 ULPKS Grom Kąkolewnica
GLKS "Unia" Żabików 1:1 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
LKS Unia Krzywda - LKS "Sokół" Adamów
LKS Orlęta II Radzyń Podlaski - MKS "Victoria" Parczew
GLKS "Unia" Żabików - ULPKS Grom Kąkolewnica
ŁKS Łazy - LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski
LZS Dobryń - ULKS "Bizon" Jeleniec
GKS "Janovia" Janów Podlaski - LKP "Orkan" Wojcieszków
KP "Granica" Terespol - GLKS Rokitno

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Statystyki drużyny

Facebook

 

Facebook