LKS Unia Krzywda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mistrzo8 15

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 299
ogółem: 602 427

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Sport.pl

Zczuba.tv

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2013-06-16 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski GLKS "Unia" Żabików 17:00
26  2013-06-16 ULPKS Grom Kąkolewnica LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 17:00
26  2013-06-16 ŁKS Łazy LZS Dobryń 17:00
26  2013-06-16 ULKS "Bizon" Jeleniec GKS "Janovia" Janów Podlaski 17:00
26  2013-06-16 LKP "Orkan" Wojcieszków LKS Unia Krzywda 17:00
26  2013-06-16 LKS "Sokół" Adamów KP "Granica" Terespol 17:00
26  2013-06-16 MKS "Victoria" Parczew GLKS Rokitno 17:00
25  2013-06-09 GLKS Rokitno LKS "Sokół" Adamów 17:00
25  2013-06-09 KP "Granica" Terespol LKP "Orkan" Wojcieszków 17:00
25  2013-06-09 LKS Unia Krzywda ULKS "Bizon" Jeleniec 17:00
25  2013-06-09 GKS "Janovia" Janów Podlaski ŁKS Łazy 17:00
25  2013-06-09 LZS Dobryń ULPKS Grom Kąkolewnica 17:00
25  2013-06-09 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 17:00
25  2013-06-09 GLKS "Unia" Żabików MKS "Victoria" Parczew 17:00
24  2013-06-02 GLKS "Unia" Żabików LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 17:00
24  2013-06-02 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski LZS Dobryń 17:00
24  2013-06-02 ULPKS Grom Kąkolewnica GKS "Janovia" Janów Podlaski 17:00
24  2013-06-02 ŁKS Łazy LKS Unia Krzywda 12:00
24  2013-06-02 ULKS "Bizon" Jeleniec KP "Granica" Terespol 17:00
24  2013-06-02 LKP "Orkan" Wojcieszków GLKS Rokitno 17:00
24  2013-06-02 MKS "Victoria" Parczew LKS "Sokół" Adamów 17:00
23  2013-05-30 LKS "Sokół" Adamów LKP "Orkan" Wojcieszków 17:00
23  2013-05-30 GLKS Rokitno ULKS "Bizon" Jeleniec 17:00
23  2013-05-30 KP "Granica" Terespol ŁKS Łazy 17:00
23  2013-05-30 LKS Unia Krzywda ULPKS Grom Kąkolewnica 17:00
23  2013-05-30 GKS "Janovia" Janów Podlaski LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 17:00
23  2013-05-30 LZS Dobryń GLKS "Unia" Żabików 17:00
23  2013-05-30 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski MKS "Victoria" Parczew 17:00
22  2013-05-26 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski LZS Dobryń 17:00
22  2013-05-26 GLKS "Unia" Żabików GKS "Janovia" Janów Podlaski 17:00
22  2013-05-26 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski LKS Unia Krzywda 17:00
22  2013-05-26 ULPKS Grom Kąkolewnica KP "Granica" Terespol 17:00
22  2013-05-26 ŁKS Łazy GLKS Rokitno 17:00
22  2013-05-26 ULKS "Bizon" Jeleniec LKS "Sokół" Adamów 17:00
22  2013-05-26 MKS "Victoria" Parczew LKP "Orkan" Wojcieszków 17:00
21  2013-05-19 LKP "Orkan" Wojcieszków ULKS "Bizon" Jeleniec 17:00
21  2013-05-19 LKS "Sokół" Adamów ŁKS Łazy 17:00
21  2013-05-19 GLKS Rokitno ULPKS Grom Kąkolewnica 17:00
21  2013-05-19 KP "Granica" Terespol LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 17:00
21  2013-05-19 LKS Unia Krzywda GLKS "Unia" Żabików 17:00
21  2013-05-19 GKS "Janovia" Janów Podlaski LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 17:00
21  2013-05-19 LZS Dobryń MKS "Victoria" Parczew 17:00
20  2013-05-12 LZS Dobryń GKS "Janovia" Janów Podlaski 17:00
20  2013-05-12 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski LKS Unia Krzywda 17:00
20  2013-05-12 GLKS "Unia" Żabików KP "Granica" Terespol 17:00
20  2013-05-12 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski GLKS Rokitno 17:00
20  2013-05-12 ULPKS Grom Kąkolewnica LKS "Sokół" Adamów 17:00
20  2013-05-12 ŁKS Łazy LKP "Orkan" Wojcieszków 17:00
20  2013-05-12 MKS "Victoria" Parczew ULKS "Bizon" Jeleniec 17:00
19  2013-05-05 ULKS "Bizon" Jeleniec ŁKS Łazy 17:00
19  2013-05-05 LKP "Orkan" Wojcieszków ULPKS Grom Kąkolewnica 17:00
19  2013-05-05 LKS "Sokół" Adamów LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 17:00
19  2013-05-05 GLKS Rokitno GLKS "Unia" Żabików 17:00
19  2013-05-05 KP "Granica" Terespol LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 17:00
19  2013-05-05 LKS Unia Krzywda LZS Dobryń 17:00
19  2013-05-05 GKS "Janovia" Janów Podlaski MKS "Victoria" Parczew 17:00
18  2013-05-01 GKS "Janovia" Janów Podlaski LKS Unia Krzywda 17:00
18  2013-05-01 LZS Dobryń KP "Granica" Terespol 17:00
18  2013-05-01 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski GLKS Rokitno 17:00
18  2013-05-01 GLKS "Unia" Żabików LKS "Sokół" Adamów 17:00
18  2013-05-01 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski LKP "Orkan" Wojcieszków 17:00
18  2013-05-01 ULPKS Grom Kąkolewnica ULKS "Bizon" Jeleniec 17:00
18  2013-05-01 MKS "Victoria" Parczew ŁKS Łazy 17:00
17  2013-04-28 ŁKS Łazy ULPKS Grom Kąkolewnica 16:00
17  2013-04-28 ULKS "Bizon" Jeleniec LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 16:00
17  2013-04-28 LKP "Orkan" Wojcieszków GLKS "Unia" Żabików 16:00
17  2013-04-28 LKS "Sokół" Adamów LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 16:00
17  2013-04-28 GLKS Rokitno LZS Dobryń 16:00
17  2013-04-28 KP "Granica" Terespol GKS "Janovia" Janów Podlaski 16:00
17  2013-04-28 LKS Unia Krzywda MKS "Victoria" Parczew 16:00
16  2013-04-21 MKS "Victoria" Parczew ULPKS Grom Kąkolewnica 16:00
16  2013-04-21 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski ŁKS Łazy 16:00
16  2013-04-21 GLKS "Unia" Żabików ULKS "Bizon" Jeleniec 16:00
16  2013-04-21 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski LKP "Orkan" Wojcieszków 16:00
16  2013-04-21 LZS Dobryń LKS "Sokół" Adamów 16:00
16  2013-04-21 GKS "Janovia" Janów Podlaski GLKS Rokitno 16:00
16  2013-04-21 LKS Unia Krzywda KP "Granica" Terespol 16:00
15  2013-04-14 ULPKS Grom Kąkolewnica LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 17:00
15  2013-04-14 ŁKS Łazy GLKS "Unia" Żabików 17:00
15  2013-04-14 ULKS "Bizon" Jeleniec LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 17:00
15  2013-04-14 LKP "Orkan" Wojcieszków LZS Dobryń 17:00
15  2013-04-14 LKS "Sokół" Adamów GKS "Janovia" Janów Podlaski 17:00
15  2013-04-14 KP "Granica" Terespol MKS "Victoria" Parczew 17:00
15  2013-04-14 GLKS Rokitno LKS Unia Krzywda 17:00
14  2013-04-07 KP "Granica" Terespol GLKS Rokitno 17:00
14  2013-04-07 GKS "Janovia" Janów Podlaski LKP "Orkan" Wojcieszków 17:00
14  2013-04-07 LZS Dobryń ULKS "Bizon" Jeleniec 17:00
14  2013-04-07 ŁKS Łazy LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 17:00
14  2013-04-07 GLKS "Unia" Żabików ULPKS Grom Kąkolewnica 17:00
14  2013-04-07 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski MKS "Victoria" Parczew 17:00
14  2013-04-07 LKS Unia Krzywda LKS "Sokół" Adamów 17:00
13  2012-11-04 GLKS "Unia" Żabików 1:1 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski zobacz ›
13  2012-11-04 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 0:4 ULPKS Grom Kąkolewnica zobacz ›
13  2012-11-04 LZS Dobryń 1:3 ŁKS Łazy zobacz ›
13  2012-11-04 GKS "Janovia" Janów Podlaski 6:1 ULKS "Bizon" Jeleniec zobacz ›
13  2012-11-04 LKS Unia Krzywda 2:0 LKP "Orkan" Wojcieszków zobacz ›
13  2012-11-04 KP "Granica" Terespol 2:0 LKS "Sokół" Adamów zobacz ›
13  2012-11-04 GLKS Rokitno 2:2 MKS "Victoria" Parczew zobacz ›
12  2012-10-28 LKS "Sokół" Adamów 0:1 GLKS Rokitno zobacz ›
12  2012-10-28 LKP "Orkan" Wojcieszków 5:0 KP "Granica" Terespol zobacz ›
12  2012-10-28 ULKS "Bizon" Jeleniec 1:1 LKS Unia Krzywda zobacz ›
12  2012-10-28 ŁKS Łazy 1:3 GKS "Janovia" Janów Podlaski zobacz ›
12  2012-10-28 ULPKS Grom Kąkolewnica 3:1 LZS Dobryń zobacz ›
12  2012-10-28 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 5:0 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski zobacz ›
12  2012-10-28 MKS "Victoria" Parczew 0:2 GLKS "Unia" Żabików zobacz ›
11  2013-03-30 LKS Unia Krzywda ŁKS Łazy 12:00
11  2012-10-21 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 2:1 GLKS "Unia" Żabików zobacz ›
11  2012-10-21 LZS Dobryń 2:3 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski zobacz ›
11  2012-10-21 GKS "Janovia" Janów Podlaski 3:1 ULPKS Grom Kąkolewnica zobacz ›
11  2012-10-21 KP "Granica" Terespol 2:1 ULKS "Bizon" Jeleniec zobacz ›
11  2012-10-21 GLKS Rokitno 0:3 LKP "Orkan" Wojcieszków zobacz ›
11  2012-10-21 LKS "Sokół" Adamów 1:2 MKS "Victoria" Parczew zobacz ›
10  2012-10-14 LKP "Orkan" Wojcieszków 3:0 LKS "Sokół" Adamów zobacz ›
10  2012-10-14 ULKS "Bizon" Jeleniec 2:0 GLKS Rokitno zobacz ›
10  2012-10-14 ŁKS Łazy 3:3 KP "Granica" Terespol zobacz ›
10  2012-10-14 ULPKS Grom Kąkolewnica 5:2 LKS Unia Krzywda zobacz ›
10  2012-10-14 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 3:2 GKS "Janovia" Janów Podlaski zobacz ›
10  2012-10-14 GLKS "Unia" Żabików 2:2 LZS Dobryń zobacz ›
10  2012-10-14 MKS "Victoria" Parczew 1:3 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski zobacz ›
2012-10-07 LZS Dobryń 0:1 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski zobacz ›
2012-10-07 GKS "Janovia" Janów Podlaski 3:3 GLKS "Unia" Żabików zobacz ›
2012-10-07 LKS Unia Krzywda 2:1 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski zobacz ›
2012-10-07 KP "Granica" Terespol 0:2 ULPKS Grom Kąkolewnica zobacz ›
2012-10-07 GLKS Rokitno 3:1 ŁKS Łazy zobacz ›
2012-10-07 LKS "Sokół" Adamów 4:2 ULKS "Bizon" Jeleniec zobacz ›
2012-10-07 LKP "Orkan" Wojcieszków 7:0 MKS "Victoria" Parczew zobacz ›
2012-09-30 ULKS "Bizon" Jeleniec 1:2 LKP "Orkan" Wojcieszków zobacz ›
2012-09-30 ŁKS Łazy 3:1 LKS "Sokół" Adamów zobacz ›
2012-09-30 ULPKS Grom Kąkolewnica 1:0 GLKS Rokitno zobacz ›
2012-09-30 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 0:1 KP "Granica" Terespol zobacz ›
2012-09-30 GLKS "Unia" Żabików 0:3 LKS Unia Krzywda zobacz ›
2012-09-30 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 6:1 GKS "Janovia" Janów Podlaski zobacz ›
2012-09-30 MKS "Victoria" Parczew 3:1 LZS Dobryń zobacz ›
2012-09-23 GKS "Janovia" Janów Podlaski 5:1 LZS Dobryń zobacz ›
2012-09-23 LKS Unia Krzywda 0:0 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski zobacz ›
2012-09-23 KP "Granica" Terespol 3:0 GLKS "Unia" Żabików zobacz ›
2012-09-23 GLKS Rokitno 0:4 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski zobacz ›
2012-09-23 LKS "Sokół" Adamów 0:5 ULPKS Grom Kąkolewnica zobacz ›
2012-09-23 LKP "Orkan" Wojcieszków 1:2 ŁKS Łazy zobacz ›
2012-09-23 ULKS "Bizon" Jeleniec 2:3 MKS "Victoria" Parczew zobacz ›
2012-09-16 ŁKS Łazy 6:1 ULKS "Bizon" Jeleniec zobacz ›
2012-09-16 ULPKS Grom Kąkolewnica 1:3 LKP "Orkan" Wojcieszków zobacz ›
2012-09-16 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 2:1 LKS "Sokół" Adamów zobacz ›
2012-09-16 GLKS "Unia" Żabików 5:1 GLKS Rokitno zobacz ›
2012-09-16 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 3:0 KP "Granica" Terespol zobacz ›
2012-09-16 LZS Dobryń 0:3 LKS Unia Krzywda zobacz ›
2012-09-16 MKS "Victoria" Parczew 1:1 GKS "Janovia" Janów Podlaski zobacz ›
2012-09-09 LKS Unia Krzywda 0:1 GKS "Janovia" Janów Podlaski zobacz ›
2012-09-09 KP "Granica" Terespol 1:4 LZS Dobryń zobacz ›
2012-09-09 GLKS Rokitno 0:1 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski zobacz ›
2012-09-09 LKS "Sokół" Adamów 4:3 GLKS "Unia" Żabików zobacz ›
2012-09-09 LKP "Orkan" Wojcieszków 0:1 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski zobacz ›
2012-09-09 ULKS "Bizon" Jeleniec 1:1 ULPKS Grom Kąkolewnica zobacz ›
2012-09-09 ŁKS Łazy 4:2 MKS "Victoria" Parczew zobacz ›
2012-09-02 ULPKS Grom Kąkolewnica 0:4 ŁKS Łazy zobacz ›
2012-09-02 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 3:0 ULKS "Bizon" Jeleniec zobacz ›
2012-09-02 GLKS "Unia" Żabików 6:0 LKP "Orkan" Wojcieszków zobacz ›
2012-09-02 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 1:2 LKS "Sokół" Adamów zobacz ›
2012-09-02 LZS Dobryń 0:1 GLKS Rokitno zobacz ›
2012-09-02 GKS "Janovia" Janów Podlaski 2:1 KP "Granica" Terespol zobacz ›
2012-09-02 MKS "Victoria" Parczew 2:3 LKS Unia Krzywda zobacz ›
2012-08-26 ULPKS Grom Kąkolewnica 3:2 MKS "Victoria" Parczew zobacz ›
2012-08-26 ŁKS Łazy 4:2 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski zobacz ›
2012-08-26 ULKS "Bizon" Jeleniec 0:2 GLKS "Unia" Żabików zobacz ›
2012-08-26 LKP "Orkan" Wojcieszków 0:1 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski zobacz ›
2012-08-26 LKS "Sokół" Adamów 3:2 LZS Dobryń zobacz ›
2012-08-26 GLKS Rokitno 2:3 GKS "Janovia" Janów Podlaski zobacz ›
2012-08-26 KP "Granica" Terespol 0:4 LKS Unia Krzywda zobacz ›
2012-08-19 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski 2:2 ULPKS Grom Kąkolewnica zobacz ›
2012-08-19 GLKS "Unia" Żabików 3:4 ŁKS Łazy zobacz ›
2012-08-19 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 4:0 ULKS "Bizon" Jeleniec zobacz ›
2012-08-19 LZS Dobryń 1:3 LKP "Orkan" Wojcieszków zobacz ›
2012-08-19 GKS "Janovia" Janów Podlaski 3:3 LKS "Sokół" Adamów zobacz ›
2012-08-19 MKS "Victoria" Parczew 3:4 KP "Granica" Terespol zobacz ›
2012-08-19 LKS Unia Krzywda 2:0 GLKS Rokitno zobacz ›
2012-08-15 GLKS Rokitno 1:3 KP "Granica" Terespol zobacz ›
2012-08-15 LKP "Orkan" Wojcieszków 6:0 GKS "Janovia" Janów Podlaski zobacz ›
2012-08-15 ULKS "Bizon" Jeleniec 1:2 LZS Dobryń zobacz ›
2012-08-15 LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 2:4 ŁKS Łazy zobacz ›
2012-08-15 ULPKS Grom Kąkolewnica 2:2 GLKS "Unia" Żabików zobacz ›
2012-08-15 MKS "Victoria" Parczew 0:1 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski zobacz ›
2012-08-15 LKS "Sokół" Adamów 1:1 LKS Unia Krzywda zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2013-03-24 Huragan Międzyrzec Podlaski LKS Unia Krzywda 14:00
---  2012-08-12 Tur Turze Rogi 0:5 LKS Unia Krzywda zobacz ›
---  2012-08-05 ULKS "Bizon" Jeleniec 1:7 LKS Unia Krzywda zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-03-03 ULKS "Bizon" Jeleniec 1:4 LKS Unia Krzywda zobacz ›
2012-07-15 LKS Unia Krzywda 3:1 Sęp Żelechów zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ULKS "Bizon" JeleniecLKS Unia Krzywda
ULKS "Bizon" Jeleniec 1:4 LKS Unia Krzywda
2013-03-03, 12:00:00
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Ankiety

Jak formacja powinna zostać wzmocniona?

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GLKS Rokitno 2:2 MKS "Victoria" Parczew
KP "Granica" Terespol 2:0 LKS "Sokół" Adamów
LKS Unia Krzywda 2:0 LKP "Orkan" Wojcieszków
GKS "Janovia" Janów Podlaski 6:1 ULKS "Bizon" Jeleniec
LZS Dobryń 1:3 ŁKS Łazy
LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski 0:4 ULPKS Grom Kąkolewnica
GLKS "Unia" Żabików 1:1 LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
LKS Unia Krzywda - LKS "Sokół" Adamów
LKS Orlęta II Radzyń Podlaski - MKS "Victoria" Parczew
GLKS "Unia" Żabików - ULPKS Grom Kąkolewnica
ŁKS Łazy - LKS "Dwernicki" Stoczek Łukowski
LZS Dobryń - ULKS "Bizon" Jeleniec
GKS "Janovia" Janów Podlaski - LKP "Orkan" Wojcieszków
KP "Granica" Terespol - GLKS Rokitno

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Statystyki drużyny

Facebook

 

Facebook