LKS Unia Krzywda - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mistrzo8 15

zostaw wiadomość

Zczuba.tv

GRANICA PRZEKROCZONA!!!

• autor: pieniaczek11, 2013-03-28 20:40

Granica Terespol - Unia 0:4 (0:2)

Bramki: Kwaśniewski 30, Gajownik 40, Łukasik 60, 70

Skład: Dadasiewicz, Mućka, Kwaśniewski, Łukasik, Chmiel, Wesołowski R., Mazur, Tymosz, Gajownik

Spotkanie w Terespolu miało dać trenerowi odpowiedź na pytanie, czy gra z Rokitnem to chwilowy dołek, czy może braki w przygotowaniach? Wynik meczu z Rokitnem został przyjęty z zadowoleniem, jednak gra pozostawiała wiele do życzenia dlatego to w Terespolu mieliśmy przekonać się jaki potencjał drzemie w zespole trenera Lamka. Sami zawodnicy nie wiedzieli na co ich stać w kolejnych meczach tym bardziej, że celem w tym sezonie jest utrzymanie się w lidze okręgowej. Mecz mógł się podobać kibicom zgromadzonym na stadionie w Terespolu, mógł gdyby nie wynik spotkania, który zaskoczył także gości. Unia pokonała Granicę 4:0 oddając  ok. 5 celnych strzałów na bramkę gospodarzy. Mecz był zacięty, toczony w szybkim tempie. Gra wyrównana, jednak gospodarze nie mogli przedrzeć się przez szczelną obronę naszej drużyny, a nawet jak im to się udało to na posterunku był Darek Dadasiewicz, który został zmuszony tylko do jednej interwencji, po której przywitał się z „glebą” i spokojnie zażegnał zagrożenie. Wynik spotkania otworzył strzelec bramki z Adamowa, Kwaśniewski po asyście Michała Łukasika. Drugiego gola strzelił Adrian Gajownik, który znakomicie znalazł się w polu karnym i z kilku metrów pokonał bramkarza rywali.  W 60 minucie Michał sam decyduje się na strzał z 35 metrów i strzela fantastyczną bramkę, strzał w tym wykonaniu to słowo nieodpowiednie bo to była „bomba” która zburzyła nadzieje miejscowych na dobry wynik w tym meczu. Po kilku minutach Michał pokazuje Granicy, że jest nie do zatrzymania i po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego (ćwiczonym na treningu przed meczem) strzałem w długi róg nie pozostawia gospodarzom złudzeń po co jechaliśmy ponad 100 kilometrów. Kropkę nad „i” stawia „Kwaśny” i możemy zaśpiewać w szatni nasz ulubiony przebój „Mistrzem ligi jest Unia…..”…..może jeszcze za wcześnie ale stajemy się drużyną która jest w stanie skrzywdzić nie jeden zespół w lidze.

Okiem rywali:

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ULKS "Bizon" JeleniecLKS Unia Krzywda
ULKS "Bizon" Jeleniec 1:4 LKS Unia Krzywda
2013-03-03, 12:00:00

oceny zawodników »

Jak formacja powinna zostać wzmocniona?

GLKS Rokitno 2:2 MKS "Victoria" Parczew
KP "Granica" Terespol 2:0 LKS "Sokół" Adamów