LKS Unia Krzywda - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mistrzo8 15

zostaw wiadomość

Zczuba.tv

BOLESNA PORAŻKA

• autor: pieniaczek11, 2013-03-28 21:09

Unia Krzywda – Janowia Janów Podlaski 0:1 (0:0)

Bramka: Haraszkiewicz z karnego 66

Skład: Dadasiewicz – R. Wesołowski, Łukasik, Mućka, Ł. Wesołowski (55 Sokół), Chmiel, Kwaśniewski, Gajownik (60 Pieniak), Mazur (55 Mateńko), Ducki, A. Białach.

Każda seria ma swój koniec, a na nas porażka czekała do piątej kolejki gdzie podejmowaliśmy Janowię Janów Podlaski. Przegraliśmy po meczu gdzie przynajmniej remis należał nam się za walkę i stworzone sytuacje. Mecz obfitował w strzały to z jednej to z drugiej strony, jednak piłka tego dnia zachowywała się jakby była z magnesu, stemplując na przemian poprzeczki i słupki walczących drużyn. To było spotkanie równorzędnych ekip, ale jedna miała więcej szczęścia i łaskawości ze strony arbitra, który wskazał na wapno po tym jak Adrian Gajownik walczył o przechodzącą piłkę w narożniku pola karnego i uniósł nogę na którą rzucił się zawodnik z Janowa. Protesty gospodarzy na nic się zdały pozostał tylko żal z mocno kontrowersyjnej decyzji tym bardziej podjętej przeciwko gospodarzom, którym ściany zazwyczaj pomagają. Nie tym razem, naszą ostatnią nadzieją pozostał Darek Dadasiewicz. I…. prawie się udało, prawie bo miał piłkę na rękawicach ale centymetry zaważyły.Stracona bramka w 66 minucie zmobilizowała naszych zawodników, którzy rzucili się na przyjezdnych chcąc ratować wynik. Bramka wyrównująca wisiała w powietrzu, goście wykopywali piłki na oślep poza boisko, a piłka mijała ich bramkę w sytuacjach kiedy wszyscy krzyczeli goool. Po jednej z takich akcji dwaj zawodnicy Janowii zderzyli się w swoim polu karnym i jeden z nich upadł nieprzytomny. Mecz został wstrzymany na 13 minut co dało gościom czas na zebranie sił i szansę na dowiezienie wyniku do końca spotkania. Pierwsza porażka jednak tego dnia emocje boiskowe były mniej ważne. Ważniejsze aby zawodnik(a mógł być nim każdy z nas) został zrehabilitowany i doszedł do zdrowia. Szansą na rehabilitację dla nas jest w meczu z LZS Dobryń, zespołem okupującym dolne rejony tabeli.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ULKS "Bizon" JeleniecLKS Unia Krzywda
ULKS "Bizon" Jeleniec 1:4 LKS Unia Krzywda
2013-03-03, 12:00:00

oceny zawodników »

Jak formacja powinna zostać wzmocniona?

GLKS Rokitno 2:2 MKS "Victoria" Parczew
KP "Granica" Terespol 2:0 LKS "Sokół" Adamów