• autor: pieniaczek11, 2013-03-28 21:36

LZS Dobryń - Unia Krzywda 0:3 (0:2)

Bramki: Sokół 5, A. Białach 15, Gajownik 80

Skład: Dadasiewicz – Kwaśniewski, R. Wesołowski, Łukasik, Sokół (55 Gajownik), Chmiel, Piszcz (60 Ł. Wesołowski), A, Białach, Mućka, Pszczółkowski (55 Mazur), Ducki (65 Pieniak)

Wyjazdem do dalekiego Dobrynia mieliśmy powetować sobie straty punktów z przed tygodni, gdzie niespodziewanie po wyrównanym meczu przegraliśmy z Janowią. Przed meczem w ostatniej chwili dociera do Dobrynia Michał Łukasik i nabieramy pewności co do celu tej podróży. 3 punkty to jedyna opcja jaka dziś wchodzi w grę. I szybko się sprawdza bo już w 5 minucie prowadzimy 1:0 po golu Mateusza Sokoła, 3 minuty później powinno był 2:0 ale z linii bramkowej piłkę po strzale naszego zawodnika wybija obrońca gospodarzy. W 15 minucie Arek Białach podwyższa wynik na 2:0. W końcówce spotkania kapitalnego gola strzela Adrian Gajownik, który technicznym rogalem zdejmuje pajęczynę z bramki strzeżonej przez Elerta. Cel osiągnięty więc pozostaje tylko zaśpiewać w szatni i udać się w podróż do domu z myślą, żer za tydzień łatwo nie będzie bo gościmy LKS Dwernicki Stoczek Łukowski, ekipę z wyższej półki z solidną defensywą.